Rreth nesh

Shtepia e Lodrave kerkon te sjelle ne duart e cdo klienti cilesine dhe garancine e deshiruar nepermjet shumellojshmerise se lodrave dhe veshjeve qe ofron.

Kompania u krijua ne vitin 2008, me qellimin e vetem, qe te ofroje lodra te nje cilesie me te larte nga c’kishte pare tregu shqiptar ne ato momente.
Me nje dyqan modest, ne fillimet tona u munduam te fusim ne tregun shqiptar produkte qe bota i gezonte per nje kohe te gjate, por konsumatorit tone ende i mungonin.

Guxuam, ne nje treg te pa mesuar me firma cilesore, te krijonim nje standart te ri per sa i perket lodrave per femije, te cilat ofronin nje siguri te re per femijen dhe prindin. Ia dolem mbane te fitonim ekskluzivitetin e disa kompanive me shume influence ne Europe dhe ne bote, te cilet na besuan produktet e tyre, per t’i sjell prane publikut shqiptar e me gjere.

Ne vitet ne vazhdim, u konsoliduam me dyqanin tone me te madh, prane rrethit Willson ne vitin 2009 , i cili ofronte 10 mije produkte te vendosura ne 2 katet e tij, duke e bere dyqanin me te madh te lodrave ne Tirane. Me kete standart te ri per nje dyqan lodrash, ku per here te pare ofroheshin produkte nga kompanite me ne ze ne bote, fituam besimin e klientit, i cili po merrte per here te pare nje produkt dinjitoz per cmimin e paguar.

Ne vitin 2014 menduam te futeshim ne tregun e veshjeve per femije, duke sjell per here te pare ne Shqiperi linjen amerikane te veshjeve “Carters”, e cila ofron nje cilesi te padiskutueshme per veshjet per femije, qe prekin moshat nga 0 deri ne 8 vjec, si per djem ashtu edhe per vajza, me dyqanin perkates, ne Rr. Myslym Shyri, por edhe ne dyqanet e tjera te kompanise.

Tashme, “Shtepia e Lodrave”, tregton produkte nga disa nga kompanite me ne ze te lodrave dhe veshjeve ne bote si: Lego, Hasbro, Carters, Intex, Mima, Playmobil, Kent bicycles, Tomy, Mattel e shume te tjera, ne pese dyqanet e saj, te vendosura ne qytetet e Tiranes dhe Durresit ,duke ofruar me shume se 20 mije produkte, te cilat kenaqin cdo kerkese qe mund te kene klientet tane, si: lodra, veshje per femije dhe aksesore per bebe.

Shtepia e Lodrave eshte vendi ideal per te gjetur cdo produkt qe ju nevojitet , per te kompletuar festen e ditelindjes se femijes tuaj, apo per te gjetur dhuraten perfekte per miqte tuaj, ne cdo lloj rasti. Ne ju mirpresim ne ambjentet tona me shpresen se do kenaqim cdo deshire qe mund te keni.